Rando

Rando, tüm dünyadan kullanıcılarla anonim olarak fotoğraf paylaşımı yaptığınız farklı bir uygulamadır.

Rando farklı bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Uygulama ile çektiğiniz bir fotoğrafı paylaşıyorsunuz. Paylaştığınız fotoğraf rastgele olarak dünyanın herhangi bir yerindeki bir Rando kullanıcısına gidiyor. Kime ulaştığını bilmiyor sadece dünyanın neresine gittiğini görebiliyorsunuz. Aynı şekilde paylaşım yaptığınızda size dünyanın herhangi bir yerinden bir fotoğraf geliyor. Uygulamada diğer sosyal ağlarda olduğu gibi beğeni, yorum veya herhangi bir doğrudan iletişim mekanizması bulunmuyor.

Fotoğraf paylaşım uygulaması Rando Windows Phone, Android sistemli akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumludur.

Tür: Fotoğraf Paylaşım Uygulaması
Platform: iPhone,Android,iPad,Windows Phone
İşletim Sistemi: Android,iPad,iPhone,Windows Phone
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,Windows Phone 7.0,Windows Phone 7.5,Windows Phone 8,Windows Phone 8.1,Windows Phone 10,Windows Mobile 2003,Windows Mobile 2003 SE,Windows Mobile 5.0,Windows Mobile 6.0,Windows Mobile 6.1,Windows Mobile 6.5
İndirme Bağlantıları: ,,,
Firma: ustwo
Kategoriler: Fotoğraf,Android,iPhone,iPad,Windows Phone,Fotoğraf,Fotoğraf,Fotoğraf